HİZMETLERİMİZ

KOMBİNE TAŞIMACILIK

Kombine Taşımacılık, nakliyede taşıyıcı birimlerinin (aktarılabilir konteynerler ve benzer kaplar) çıkış terminalinden hedef terminale kadar en az iki farklı taşıma modu ile (yani karayolu, demiryolu, denizyolu ve havayolu ile) taşınması demektir.

Özellikle konteyner ile yapılan taşımaların son 20 yıl içinde gelişmesi paralelinde, uzun mesafelerin daha az maliyetli olan demiryolu ve denizyolu ile taşınması ve istasyondan ya da limandan son teslim noktasına kadar olan taşımaların da karayolu ile yapılması ile oluşan taşıma yöntemidir.

Kombine Taşımacılık, iki farklı taşımacılık biçimini yani demiryolu ile karayolu ve denizyolu ile karayolu bağlantılarını birleştirilmesi ile uzun mesafeli taşımacılıkta ideal bir bağlantı niteliğindeki denizyolunun ve demiryolunun kitlesel taşımacılık özelliği ile yük toplama ve dağıtım için kısa mesafeli taşımacılıkta tartışmasız karayolunun esnekliğini birleştirir. Kombine taşımacılık esas olarak aynı zamanda uzun mesafelerde karayolu ile taşınan her türlü ürünlerin taşınması için uygun niteliktedir.

Başlıca çalışmış olduğumuz ülkeler :

AZERBAYCAN, GÜRCİSTAN, ERMENİSTAN, KAZAKİSTAN, TÜRKMENİSTAN, ÖZBEKİSTAN, RUSYA, UKRAYNA, BEYAZRUSYA, IRAK, İRAN, BULGARİSTAN, MEKADONYA, KOSOVA, BELÇİKA, ALMANYA, FRANSA, İNGİLTERE, İTALYA, ROMANYA, POLONYA, AMERİKA, ve daha bir çok ülkelere hizmet sunmaktadır.