HAKKIMIZDA

Firmamız 2005 yılın’da BARİSKOCA LTD. olarak kurulmuştur.

2014 yılında ismini KOCATRANS LTD. olarak değiştirmiştir, firmamız GEORGİA merkezli olup TÜRKİYE, AZERBAYCAN, UKRAYNA, RUSYA’da ofis’i bulunmaktadır.

Lojistik başta olmak üzere ithalat, ihracat, gıda, turizm, nakliyat, tarım, hayvancılık, inşaat, gibi bir çok sektörde hizmet vermektedir. Hızlı ve güvenli taşımacılığı ilke edinmiştir.

2012 yılında TÜRKİYE UKRAYNA dneplopetrovsk ve kherson limanına kuru yük gemi acenteliği ve parsiyel taşımalarda bir çok ülkeye hizmet vermektedir.

Фирма была основана в 2005 году под названием BARISKOCA LTD. В 2014 году название фирмы было изменено на KOCATRANS LTD. Наша фирма основана в Грузии,так же имеются офисы в таких странах как : Турция,Азербайжан,Украина,Россия. KOCATRANS LTD занимается обслуживанием в таких отрослях как импорт и экспорт продуктов питания,туризма, транспорта,сельского хозяиства,строительства и т.д. Совершенно быстроя и безопасная перевозка. С 2012 года с Турции и Украины, Днепропетровские и Херсонские грузовые портовые суда и частный транспорт агенства обслуживает многие страны. Основные страны с которыми мы работаем: Азербайджан,Грузия,Армения,Казахстан,Туркменистан,Узбекистан, Россия,Украина,Белоруссия,Ирак,Иран,Болгария,Макидония,Албания, Бельгия,Германия,Франция,Великобритания,Италия,Румыния,Польша, США и ряд других стран.

Başlıca çalışmış olduğumuz ülkeler :

Kombine, parsiyel, demiryolu, denizyolu, taşımalarımız;

AZERBAYCAN, GÜRCİSTAN, ERMENİSTAN, KAZAKİSTAN, TÜRKMENİSTAN, ÖZBEKİSTAN, RUSYA, UKRAYNA, BEYAZRUSYA, IRAK, İRAN, BULGARİSTAN, MEKADONYA, KOSOVA, BELÇİKA, ALMANYA, FRANSA, İNGİLTERE, İTALYA, ROMANYA, POLONYA, AMERİKA, ve daha bir çok ülkelere hizmet sunmaktadır.

  Copyright KOCA TRANS 2005 Ana Sayfa | Teklif İste | Hakkımızda | Hizmetlerimiz | Vizyonumuz | İletişim  
web tasarım nakliyeilani.com tarafından yapılmıştır